Wybierz odpowiednią stronę
Janar Bis Janar

O firmie

Od 1992 roku Skład Opału firmy JANAR przy ulicy Torowej 1a w Lubaniu, jako Autoryzowany Sprzedawca Polskiej Grupy Górniczej S.A. oraz Katowickiego Węgla sp. z o.o. .oferuje pełną gamę asortymentu węgla poprzez miały, groszki, orzechy aż do kostki i węgli specjalnych, jak Ekogroszki : EKORET, RETOPAL, PIEKLORZ, KARLIK oraz JARET przystosowane do spalania w kotłach retortowych.

Czytaj więcej

Usługi transportowe

Jako firma zajmującą się m.in. transportem krajowym materiałów sypkich i nie tylko, stawiamy, na jakość dlatego tez filar naszej floty to nowe samochody marki Scania, co gwarantuje,że przewożone surowce zawsze dotrą na czas. Ponad to do dyspozycji mamy pojazdy o ładowności w przedziale 1, 5 t do 26 t a niektóre pojazdy zaopatrzone są w żurawie HDS o udźwigu nawet 4, 5t, co pozwala na bezpieczny wyładunek przewożonych materiałów i wykonywanie szeregu zleceń dźwigowych. 

Czytaj więcej

Oferta Handlowa

Wieloletnie doświadczenie, najlepsze kopalnie, za czym idzie najlepszy asortyment, własny, szybki i pewny transport sprawia, że tylko umacniamy swoja pozycję na rynku, tym samym jesteśmy w stanie być konkurencyjni i elastyczni, możemy dopasować ofertę bezpośrednio do Państwa wymagań.

Czytaj więcej


Nasi Dostawcy